Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

23-25/10/2014

Hugo De Greef / fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaHugo De Greef / fot. Maciej Zakrzewski

Jeffrey Tan, uczestnik Atelier z Singapuru powiedział – „Jest to naprawdę rzadka i wyjątkowa okazja do poznania i uczenia się od bardzo doświadczonych mentorów i równie bogatych w doświadczenie współuczestników. To możliwość zatrzymania się i zastanowienia się, posłuchania, poznania i ponownego odkrycia, dlaczego robię to, co robię i w jaki sposób prowadzę swój festiwal”.

Podczas sesji zamykającej Atelier 26 października, renomowana dyrektor artystyczna Robyn Archer, stwierdziła – „Istotnie, to właśnie może stanowić opis Atelier, (...) nasycamy się pomysłami w skondensowanych ramach czasowych i wyłaniamy się zmęczeni, ale ponownie napełnieni energią. Część naszych poglądów się zmienia i być może jesteśmy nieco zdezorientowani, ale na pewno nie pokonani – wyjeżdżamy z poczuciem, że nie jesteśmy sami i na pewno z nadzieją oraz nowymi metodami i strategiami”.